Англійська мова, 8 клас, Підсумкові контрольні роботи, Відповіді з коментарями, Доценко І.В.


Название: Англійська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями.

Автор: Доценко І.В.
2011

У виданні пропонуються відповіді до всіх типів завдань з навчального посібника «Англійська мова. 8 клас: Підсумкові контрольні роботи» (авт. Доценко І. В. - X.: Вид-во «Ранок», 2011).
Видання також містить додатковий матеріал для успішного виконання підсумкової контрольної роботи: український переклад (до завдань відкритої форми), авторський коментар найскладніших моментів, таблицю неправильних дієслів.
Для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.

Англійська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями. Доценко І.В.


Цей посібник допоможе вам правильно виконати всі завдання підсумкової контрольної роботи з англійської мови для 8 класу, в яких перевіряються говоріння, аудіювання, читання, письмо.
Видання містить відповіді до завдань закритої форми (заповнення пропусків, вибір однієї правильної відповіді з поміж запропонованих, встановлення справедливості тверджень, розташування речень у логічному порядку тощо) і пропонує приклади усних відповідей до завдань відкритої форми. Для полегшення роботи додається переклад українською мовою і коментарі до найскладніших моментів у завданнях, виконання яких потребує підвищеної уваги. У посібнику також подано Таблицю з формами неправильних дієслів.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Англійська мова, 8 клас, Підсумкові контрольні роботи, Відповіді з коментарями, Доценко І.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - Англійська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями. Доценко І.В. - depositfiles.com


Скачать - Англійська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями. Доценко І.В. - letitbit.net
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи: