ДПА 2014, Математика, 4 клас, Збірник завдань, Онопрієнко О.В.

ДПА 2014, Математика, 4 клас, Збірник завдань, Онопрієнко О.В.
 
  Уважно читай кожне завдання, працюй зосереджено. Спочатку подумай, а потім записуй розв’язання завдань. Усі письмові обчислення виконуй у посібнику.
До завдань 1-5 пропонується три варіанти відповідей, з-поміж яких треба обрати правильний. Обведи кружечком букву, що стоїть поряд з обраним тобою варіантом відповіді.

ДПА 2014, Математика, 4 клас, Збірник завдань, Онопрієнко О.В.

Примеры.
Від школи до дитячої бібліотеки 847 м. Максимко вийшов зі школи і пішов до бібліотеки. У той самий час вийшла з бібліотеки і пішла до школи Даринка. Діти зустрілися через 7 хв. З якою швидкістю йшла Даринка, якщо Максимко рухався зі швидкістю 63 м/хв?

У шкільну їдальню завезли в однакових ящиках 2100 пакетів яблучного і виноградного соку. Відомо, що яблучного соку - 45 ящиків, а виноградного - 25. Скільки пакетів соку кожного виду завезли у шкільну їдальню?

На складі макаронної фабрики в однакових за місткістю мішках зберігалося 2000 кг борошна вищого і першого гатунків. Борошна вищого ґатунку було 28 мішків, а борошна першого ґатунку - 12 мішків. Скільки кілограмів борошна кожного ґатунку зберігалося на складі?Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу ДПА 2014, Математика, 4 клас, Збірник завдань, Онопрієнко О.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать книгу ДПА 2014, Математика, 4 клас, Збірник завдань, Онопрієнко О.В. - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2021-05-15 20:19:23