Чи готові ми до школи, Велика книга тестів, Федієнко В., 2010

Чи готові ми до школи, Велика книга тестів, Федієнко В., 2010.

 Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папері. На практиці ж тестування буде обов'язковим етапом під час вступу до гімназії або ж просто до престижної школи. Більше того, те саме тестування, тільки під назвою «співбесіда», швидше за все, буде запропоноване дитині під час вступу до будь-якого навчального закладу... Під час добирання завдань для цієї збірки використовувалися матеріали • й вимоги таких програм для виховання та розвитку дітей у дошкільних закладах: «Малятко», «Дитина», «Я у світі». А найголовніше — реальні тестові завдання, які широко застосовуються під час співбесід із дітьми, що вступають до школи.
Для батьків та вихователів дошкільних навчально-виховних закладів.

Чи готові ми до школи? Велика книга тестів, Федієнко В., 2010


Примеры.
Рассмотри рисунок. Для каждой ли бабочки есть цветок? Чего больше — бабочек или цветов? На сколько больше бабочек, чем цветов? На сколько меньше цветов, чем бабочек? Сделай так, чтобы бабочек и цветов стало поровну. Дорисуй.

Рассмотри рисунок. Чего больше — тарелок или яблок? Что надо сделать, чтобы тарелок и яблок стало поровну? Дорисуй. Раскрась яблоко на третьей тарелке слева желтым цветом, а на шестой — красным.

Найди пару каждому носку. Соедини парные носки линиями. Сколько пар носков получилось? Поставь соответствующее число точек.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Чи готові ми до школи, Велика книга тестів, Федієнко В., 2010 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать djvu
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - djvu - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-04-19 08:14:41