Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови, Літературного читання, Математики, 4 клас, Пономарьова К.І., 2016


Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови, Літературного читання, Математики, 4 клас, Пономарьова К.І., 2016.

  Пропоновані контрольні роботи призначені для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів з української мови (мови навчання), літературного читання і математики наприкінці 4 класу. Зміст робіт розроблено відповідно до вимог оновлених навчальних програм для 1-4 класів.
У посібнику вміщено по 4 різновиди контрольних робіт з кожного предмета у 2 рівноцінних варіантах кожна, що надає педагогові можливість вибору як різновиду, так і варіанта контрольної роботи спочатку для підготовки, а потім і для проведення підсумкової перевірки.
Для учнів 4 класу, учителів, методистів.

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови, Літературного читання, Математики, 4 клас, Пономарьова К.І., 2016


Примеры.
Вибери рядок, у якому подано синоніми до слова сміятися.
А плакати, сумувати
Б сміх, смішний
В радіти, веселитися
Г реготати, хихикати

Познач рядок, у якому правильно записано всі іменники в орудному відмінку.
А грушею, надією, цибулею
Б грушою, надією, цибулею
В грушею, надійою, цибульою
Г грушою, надією, цибульою

Вибери рядок, у якому є дієслово, записане з помилкою. Підкресли цю помилку.
А поживемо, побачимо, дізнаємось
Б копаєш, садиш, доглядаєш
В читаєте, пишите, розумієте
Г лягаєш, встаєш, ходиш.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать:
Скачать книгу Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови, Літературного читання, Математики, 4 клас, Пономарьова К.І., 2016 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать pdf
Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.Купить эту книгуСкачать - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2024-07-13 12:50:23